- Memory/Storage/Operating System: Seal has been opened for hardware/software upgrade. 48GB DDR4 SDRAM 3200MHz / 4TB SSD M.2 Solid State Drive for Storage / Windows 10 Home
- Graphics/Display: Intel Iris Xe Graphics /23.8″ 60Hz 1920 x 1080
- CPU: Intel i5-1235U 10-core processor (up to 4.4GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12MB Intel Smart Cache/10 Performance Cores + 8 Efficient Cores/12 Threads)
- Connectivity: Intel Wi-Fi 6 AX201 (2×2) and Bluetooth 5.3/1x USB-C 3.2 Gen 1 (5Gbps), 3x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps), 1x USB 2.0, 1x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x HDMI 1.4/1x headphone and microphone combo jack
- Features: 720p HD camera, 90W smart AC power adapter, wireless optical mouse, wireless white keyboard, 6.50 x 21.3 x 16.5 inches, weight 11.90 lbs
ASUS A3402WBA-WS503T 2024 AIO Desktop/Intel Iris Xe Graphics 23.8″ 1920×1080 Touch/Intel i5-1235U 10-Core / 48GB DDR4 4TB SSD M.2/Wi-Fi/Windows 10 / White / 32GB USB
Buying Options

ASUS A3402WBA-WS503T 2024 AIO Desktop/Intel Iris Xe Graphics 23.8" 1920x1080 Touch/Intel i5-1235U 10-Core / 48GB DDR4 4TB SSD M.2/Wi-Fi/Windows 10 / White /...
£2,127.39
in stock
Amazon.co.uk
Highest Price
£2,197.49
Amazon.co.uk
April 29, 2026
Lowest Price
£1,842.07
Amazon.co.uk
April 28, 2026
Since November 22, 2025
I may earn a commission at no cost to you
| Brand | |
|---|---|
| Package Dimensions | |
| Item model number | |
| Manufacturer | |
| series | |
| Colour | |
| Standing screen display size | 23.8 Inches |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| resolution | |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Speed | 2.3 GHz |
| Processor Count | 10 |
| RAM Size | 48 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Maximum Memory Supported | 64 GB |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Hard Drive Size | 4 TB |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hard Drive Interface | PCIE x 4 |
| Graphics Coprocessor | Gráficos Intel Iris Xe |
| Graphics Chipset Brand | Intel |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics RAM Type | Shared |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Wireless Type | 802.11ax |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |
| Number of HDMI Ports | 2 |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Item Weight | |
| Guaranteed software updates until | |
| Date First Available |
Be the first to review “ASUS A3402WBA-WS503T 2024 AIO Desktop/Intel Iris Xe Graphics 23.8″ 1920×1080 Touch/Intel i5-1235U 10-Core / 48GB DDR4 4TB SSD M.2/Wi-Fi/Windows 10 / White / 32GB USB” Cancel reply
ℹ️
Customer reviews are sourced from third-party websites. We cannot guarantee their authenticity or accuracy.
×







Reviews
There are no reviews yet.